Wypożycz auto i spędź pod Warszawą najbliższy weekend majowy!

Uciec z miasta choćby na kilka dni i zresetować swój umysł – to marzenie wielu pracujących na co dzień w pocie czoła Polaków, którzy czują, jak wielkimi krokami zbliża się majowy weekend. To doskonała okazja, aby w atmosferze budzącej się do życia przyrody, przy zapachu pieczonych na grillu dań odciąć się na jakiś czas od obowiązków i problemów. Jak to zorganizować, jeśli nie masz własnego auta? Wypożycz je w Best-Rent!

Dopasuj auto do swoich potrzeb

Marzysz o wycieczce do luksusowego, wyposażonego w saunę, jacuzzi i basen domku pod Warszawą wraz z całą ekipą przyjaciół? Najlepiej byłoby, gdybyście dotarli tak jednym autem – tak będzie taniej i ekologiczniej. Wybierz vana lub dużego SUV-a na dłuższą podróż albo małe kompaktowe i oszczędne auto, jeśli jedziecie w mniejszym gronie, aby dostosować Wasz środek lokomocji do aktualnych potrzeb. Dzięki wypożyczalni jest to dużo łatwiejsze – po prostu wybierasz auto, jakie będzie najlepsze i wynajmujesz je tylko na czas, kiedy będzie rzeczywiście użytkowane – to idealne rozwiązanie dla tych, którzy nie chcą obciążać środowiska!

Oszczędzaj – szczególnie gdy jeździsz w większym gronie

Wypożyczenie auta może sięgać nawet zaledwie kilkudziesięciu złotych za dobę – jeśli wybierzesz kompaktowe miejskie auto. Czy to opłacalne? Bardzo! Pamiętaj, że wynajmując samochód, płacisz za czas jego użytkowania oraz za zużyte paliwo. Nie opłacasz składki ubezpieczeniowej, przeglądów, ani kosztów niezbędnych napraw. Tym samym za kilka dni wynajmu auta zapłacisz zaledwie kilkaset złotych – to o wiele mniej, niż kosztowałaby Cię eksploatacja własnego samochodu użytkowanego zaledwie kilka razy w roku. Co więcej, decydując się na wypożyczenie samochodu z całą ekipą przyjaciół, możesz podzielić koszta na kilka osób i tym samym płacić jeszcze mniej – choć umowa podpisywana będzie tylko z jedną osobą.

Gdzie warto się wybrać na weekend majowy?

Kilka dni wolnego na wiosnę to idealna okazja, aby zwiedzić odległe miejscowości – wybrać się w góry lub nad morze, co przy wypożyczonym środku transportu jest łatwiejsze i przyjemniejsze. Wypożyczalnia samochodów w Warszawie nie ingeruje w to, dokąd się wybierasz – o ile nie opuszczasz granic kraju. Pomyśl też o podwarszawskich miejscowościach, takich jak Żelazowa Wola, Puszcza Kampinoska czy twierdza Modlin. Krótsza trasa to mniejsze koszty paliwa, ale równie wielka satysfakcja ze zwiedzania miejsc, w których dotąd nie miałeś okazji bywać – i mniej czasu w podróży, co przekłada się na możliwość dłuższego korzystania z wolnego długiego weekendu!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here