Impreza w Szczyrku

Szczyrk to niezwykle malownicza miejscowość położona w dolinie rzeki Żylicy. Ten znany kurort wypoczynkowo turystyczny znajdujący się w sercu Beskidu Śląskiego, słynie z wielu atrakcji. Jedną z największych jest Skrzyczne, najwyższy w tym regionie górski szczyt, który jest odwiedzany przez turystów zarówno latem, jak i zimą. Jednak Szczyrk to nie tylko góry, turystyczne szklaki, czy trasy narciarskie. To także urokliwe jaskinie, doliny i wodospady. Nie można się zatem specjalnie dziwić, że miasto to cieszy się tak ogromnym zainteresowaniem turystów i odwiedzających go gości. Tym bardziej że mają oni do swojej dyspozycji liczne w tym mieście ośrodki wypoczynkowe i hotele, w których można świetnie wypocząć, ale też zorganizować różnego rodzaju imprezy.

Jak impreza, to tylko w Szczyrku!

Tak urokliwe miejscowości wypoczynkowe, jak Szczyrk, nie tylko przyciągają spragnionych wypoczynku turystów. Coraz częściej są wybierane jako idealne miejsca do organizacji rozmaitych imprez okolicznościowych. Sprzyja temu bardzo dobrze rozwinięta w kurortach turystycznych infrastruktura rekreacyjna, a przede wszystkim komfortowe hotele, które oferują swoim gościom mnóstwo dodatkowych atrakcji. Najlepszym przykładem może być położny w Szczyrku hotel Skalite.

Bogato wyposażone sale bankietowe, góralska karczma i restauracja to zaplecze, które umożliwia zorganizowanie niezapomnianej imprezy. A to wszystko w niesamowitej, wyjątkowo urokliwej scenerii Beskidu Śląskiego. Czyż nie jest to wymarzone miejsce na organizację wesela, ale także bardziej kameralnych przyjęć? Z pewnością organizacja imprez okolicznościowych w przestrzeniach hotelowych jest doskonałym rozwiązaniem i daje wręcz nieograniczone możliwości!

Kameralne imprezy i wystawne przyjęcia

Eleganckie hotelowe wnętrza sprzyjają organizacji rozmaitych imprez. Klub hotelowy wyposażony w nowoczesne nagłośnienie i atrakcyjne oświetlenie idealnie się sprawdzi na wieczory kawalerskie. Z powodzeniem można tam też zorganizować bardziej oficjalne, biznesowe bankiety. Z kolei hotelowa restauracja będzie doskonałym miejscem na uroczyste spotkania rodzinne, takie jak komunie. Serwowane tam tradycyjne dania kuchni polskiej zadowolą najbardziej wymagające podniebienia.

W hotelu można również zorganizować niezapomniane wieczory panieńskie. Przyszła Panna Młoda i jej przyjaciółki będą zachwycone możliwością spędzenia czasu w części rekreacyjnej obiektu. Czeka tam na nie basen, jacuzzi i kompleks saun, gdzie można się wspaniale odprężyć. Uczestniczki takiej imprezy powinny też koniecznie odwiedzić gabinety odnowy biologicznej, w których wyspecjalizowana kadra zadba o ich urodę.

Szczyrk to wyjątkowe miasto o ogromnych możliwościach. To miejsce niezwykle atrakcyjne turystycznie, ale też nie lada gratka dla osób, które chcą zorganizować tam niezapomnianą imprezę. Z pewnością pozostaną po niej wspaniałe wspomnienia!

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here