premiera audi a4 2021
fot. Pexels.com

W 2021 roku Audi wypuści na rynek nową sportową limuzynę. Samochód będzie połączeniem ekskluzywnego designu i wyposażenia zaprojektowanego do szybkich prędkości. Jaki będzie nowy luksusowy Audi A4 Limousine? Czego możemy się spodziewać? 

Przeczytaj też: https://www.daysandplaces.pl/audi-a4-2021-2/

Audi A4 Limousine 

Ekskluzywny i dynamiczny – premierowy Audi A4 to samochód z najwyższej półki motoryzacyjnej. Najnowszy model Audi z 2021 roku to doskonale wyposażona limuzyna. Nowoczesne technologie umieszczone w samochodzie tworzą designerski pojazd przyszłości. Warto zwrócić uwagę na między innymi zaawansowany technologicznie cyfrowy kokpit, innowacyjny 12-woltowy system hybrydowy oraz napęd na cztery koła już w standardowych wersjach Audi. 

Komfort użytkowania Audi A4 Limousine 

W Audi A4 Limousine premierowo zostanie zainstalowana bezprzewodowa funkcja Apple CarPlay umożliwiająca bezpieczne korzystanie z iPhone’a podczas jazdy. W aucie będzie również zamontowany zsynchronizowany transponder pomagający opłacać płatne drogi. W standardowym wyposażeniu premium Audi A4 znajdą się czujniki parkowania z tyłu i przodu auta, a także podgrzewana kierownica. Standard Plus będzie natomiast wzbogacony w kamery 360, asystenta utrzymywania pasa ruchu oraz tempomat. 

Mocny silnik Audi A4 Limousine 

Premierowe Audi A4 Limousine charakteryzuje się wysoką wydajnością. Można go zakupić w kilku mocach silnika do wyboru – silniki benzynowe 2,0 TFSI o mocach 150 KM, 190 KM i 245 KM oraz silniki wysokoprężne 2,0 TDI o mocach 136 KM, 163 KM i 190 KM. Każdy z nich jest napędzany 4-cylindrowym systemem hybrydowym bazującym na 12-woltowej sieci pokładowej, który pomaga między innymi obniżyć zużycie paliwa podczas jazdy. Audi A4 prowadzi się niesamowicie komfortowo. Podczas jazdy odczuwa się dużą kontrolę ruchów i nienaganną przyczepność do drogi. 

Zobacz także: http://www.duzohumoru.pl/prezentacja-jedzenia-talerzu/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here