Zalety liposukcji

Liposukcja laserowa to rodzaj kosmetycznego zabiegu, który wzbudza rosnące zainteresowanie. Dlaczego tak wiele osób decyduje się na jego przeprowadzenie? Jakie są jego największe zalety? Czy w przypadku zabiegu, jakim jest liposukcja laserowa cena jest przystępna dla każdego?

Piękne ciało

Odsysanie tłuszczu polega na pozbyciu się z ciała nadmiaru komórek tłuszczowych. Efekty liposukcji bywają zdumiewające. Warunkiem tego jest jednak profesjonalne wykonanie zabiegu przez kompetentną, doświadczoną osobę. Jeśli specjalista przeprowadzi wszystko w odpowiedni sposób, rezultatem jest piękna, wymodelowana sylwetka, pozbawiona cellulitu, fałd i nierówności. Dodatkowym atutem jest tu jędrna, estetyczna i przyjemna w dotyku skóra. Nie oznacza to oczywiście, że osoba skrajnie otyła nagle stanie się smukła. Choć liposukcja laserowa pozwala pozbyć się tłuszczu, nie jest sposobem na zrzucenie dużej liczby kilogramów. Istnieją nawet pewne ograniczenia – z powodów zdrowotnych niewskazane jest laserowe odsysanie przesadnej ilości tkanki tłuszczowej.

Bezpiecznie i komfortowo

Laserowe odsysanie tłuszczu nie jest inwazyjnym zabiegiem – specjalista rozbija tu komórki tłuszczowe poprzez urządzenie emitujące wiązki światła. Czynność ta w żaden sposób nie zagraża zdrowiu ani życiu. Znane gabinety bardzo dbają o wygodę pacjenta, zapewniając mu dobre warunki i należytą opiekę. Aby zwiększyć jego komfort, podaje się znieczulenie miejscowe. Dzięki temu nie czuje on żadnego bólu i może wrócić do domu tego samego dnia (co zwykle nie jest możliwe przy chirurgicznym odsysaniu tłuszczu). Brak konieczności długotrwałej rekonwalescencji z pewnością jest ogromną zaletą. Do tego efekty liposukcji laserowej pojawiają się dość szybko i są zauważalne gołym okiem.

Liposukcja brzucha cena

Częstym tematem dyskusji jest koszt odsysania tłuszczu. Dla osób zainteresowanych zabiegiem, takim jak liposukcja laserowa cena może być w pierwszej chwili nieco zaskakująca, ponieważ waha się od kilku do nawet kilkunastu tysięcy złotych. Czynnikiem decydującym jest tu nie tylko renoma kliniki, ale również zakres działań. Koszt wiąże się z ilością odsysanego tłuszczu i partią ciała. Najmniej zapłacimy za odsysanie w obrębie kolan, ramion, podróbka czy szyi – jest to kwota około 3000 zł. W przypadku zabiegów typu liposukcja brzucha cena może wzrosnąć nawet dwukrotnie. Biorąc jednak pod uwagę efekty, wydatek ten zaliczyć można do atutów. Zabieg cieszy się dobrymi opiniami – wiele osób, które skusiło się na jego wykonanie jest zdania, że jego cena wbrew pozorom nie jest wygórowana.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here