sukienka dla puszystej kobiety
fot. pexels.com

Każda kobieta chętnie nosi sukienki. Jednakże niektóre z nich poprzez swoje kompleksy boją się założyć je na wyjście. Zwłaszcza, jeśli są one trochę przy kości, wówczas wstydzą się nosić sukienki, a to zupełnie niepotrzebne podejście! Istnieje wiele fasonów sukienek, które śmiało mogą nosić puszyste kobiety.

Zobacz też: https://www.moda.info.pl/sukienki-wieczorowe-xxl-przeglad-fasonow-dla-puszystych-kobiet/

Sukienki maxi

Jednym z idealnych rozwiązań dla kobiet z dodatkowymi kilogramami są maxi sukienki, które tuszują dodatkowe kilogramy, a dodatkowo wysmuklają sylwetkę kobiety. Ten fason bowiem sięga do kostek i zasłania nogi, a także podkreśla linię talii oraz bioder.

Sukienki maxi mają różne zakończenie na górze. Jeśli kobiety wstydzą się swoich ramion, mogą poszukać sukienki z rękawkiem krótkim lub z długim. Obecnie sukienki maxi mają wiele różnych fasonów, które mogą przypaść do gustu każdej kobiecie, nie tylko tej puszystej.

Sukienki maxi są bardzo modne przez cały rok. Wiele kobiet decyduje się również na noszenie je zimą oraz jesienią, gdyż mają fantastyczne wzory, które podkreślają kobiecy charakter sukienki, a także kształt jej figury.

Czego nie nosić

Kobiety z dodatkowymi kilogramami nie powinny nosić obszernych sukienek, które mają obcięcie pod biustem. Zwłaszcza te, które mają dość obfity biust. Efekt w takiej sukience niepotrzebnie dołoży im kilogramów i będą w nich masywnie wyglądały.

Nie powinny one również nosić sukienek, które są zbyt kuse. Kobieta puszysta w takiej sukience nie wygląda atrakcyjnie, a do tego może się czuć niekomfortowo. Lepiej dobierać sukienkę z długością co najmniej za kolano, a także niezbyt dużym dekoltem.

Kobieta z dodatkowymi kilogramami powinna dobierać sobie sukienkę pod kształt swojej figury i eksponować jej walory, a więc wcięcie w talii, rozbudowane biodra oraz biust, lecz w taki sposób by sukienka podkreślała jej linię, a nie fałdki, które się gromadzą w różnych miejscach i wyglądają niekorzystnie.

Przeczytaj też: http://www.duzohumoru.pl/suknia-wesele-dla-matki-panny-mlodej/

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here