Nowoczesne smartwatche do pływania dla każdego

0
804

W dzisiejszych czasach rozwój technologiczny jest naprawdę bardzo zaskakujący, dlatego też producenci smartwatchów co roku oferują nowe gadżety o bardzo ciekawych funkcjonalnościach. Najbardziej rozwinięte modele mają nawet możliwość rozpoznawania stylu pływania, dzięki czemu są w stanie zaoferować bardzo wiele nowych możliwości.

Na jakie funkcje zwrócić szczególną uwagę?

Przy wyborze idealnego smartwatcha na basen warto dokładnie przyjrzeć się jego poszczególnym parametrom. Producenci oferują bardzo wiele różnorodnych funkcji, dlatego też wybranie najlepszego modelu może być nie lada wyzwaniem.

Kompas i funkcja GPS może przydać się jedynie na zbiornikach otwartych. Niestety na basenach krytych funkcjonalność ta jest z wiadomych przyczyn ograniczona. Przydać może się również zaawansowany stoper, dzięki któremu będzie można dokładnie mierzyć czas w którym pokonaliśmy daną odległość. Niektóre modele potrafią odliczać czas do zakończenia treningu.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również nowoczesne smartwatche do płaywania z ciśnieniomierzem albo zegarki z pomiarem tętna. Przed dokonaniem zakupu warto dokładnie zapoznać się z poszczególnymi modelami i zastanowić się jednocześnie, które funkcjonalności w rzeczywistości mogą być przydatne.

Kompatybilność ze smartfonem

Nowoczesne smartwatche do płaywania jak powszechnie wiadomo można synchronizować z własnym smartfonem. Wybierając nowy model warto więc sprawdzić, czy może on współpracować z systemem Android albo iOS. Jeżeli istnieje taka możliwość to warto przetestować model, którego zakupem jest się zainteresowanym.

Pamiętać należy także i o tym, że smartwatche do płaywania mogą sprawdzić się nie tylko na basenie, ale również na co dzień. Zegarki sportowe prezentują się bardzo okazale, dlatego też mogą być wspaniałym dodatkiem do codziennej stylizacji.

Budowa smartwatcha

Osoby, które myślą o pływaniu powinny zwrócić uwagę na to, czy koperta jest wodoszczelna. Przy wielu sportach wodnych sprawdzą się smartwatche odporne na wstrząsy i dodatkowo zabezpieczone przed dostaniem się kurzu do środka.

Zamiast plastikowe szkła lepiej sprawdzą się nieco droższe modele ze szkłem szafirowym. Wysokiej jakości musi być także pasek, który powinien perfekcyjnie dopasować się do ręki.

Smartwatche do pływania dostępne są w ofercie Watchbook.pl

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here